PKL WEBDESIGN | projekty stron WWW jak wykonujemy projekty stron WWW wykonane projekty stron WWW i otrzymane nagrody standard projektowania stron WWW w PKL


  --[language
  >>english version
  >>wersja polska

  --[inne
  >>startowa
  >>ulubione
  >>kontakt

  --[nawigacja
  ->do góry
  >->poprzednia strona
  ->->główna


Bazy danych są potężnym narzędziem, z którego korzysta większość rozbudowanych portali, serwisów korporacyjnych i stron informacyjnych. Pozwalają one na publikację dużych ilości zróżnicowanych danych, bez potrzeby ręcznej obróbki w kierunku umieszczenia na stronie i ręcznego tworzenia podstron dla nich. Szybkość i aktualność informacji jest dzięki temu maksymalna. Ponadto pozwalają personelowi, względnie nie obeznanemu z technicznym tłem serwisu, na jego współtworzenie.

Na zamówienie możemy stworzyć aplikacje oparte na bazach danych - Sklepy Internetowe, Fora Dyskusyjne, CHATY, jak i rzeczy bardziej udziwnione jak np. Systemy Aukcyjne czy Systemy Kartek E-mailowych oraz systemy logowania i autoryzacji użytkowników.

W naszej ofercie znajduje się także Web Content Management System, czyli system samodzielnego zarządzania treścią strony z poziomu przeglądarki stron WWW. Ta oparta na aplikacjach bazodanowych usługa umożliwia samodzielną redakcję i zmianę zawartości strony bez naszej ingerencji.
>>więcej na temat CMS

jesteś 2738 gościem--[copyright © 2002-2015 PKL webdesign™] 
linki sponsorowane:
Jakub Pączek - reżyser | Poolse vertaling | Tamara de Lempicka | Polish Art malarze | TeWa ubezpieczenia Kraków |