PKL WEBDESIGN | projekty stron WWW jak wykonujemy projekty stron WWW wykonane projekty stron WWW i otrzymane nagrody standard projektowania stron WWW w PKL


  --[language
  >>english version
  >>wersja polska

  --[inne
  >>startowa
  >>ulubione
  >>kontakt

  --[nawigacja
  ->do góry
  >->poprzednia strona
  ->->główna


Każdy serwis jest dla nas nowym wyzwaniem, każdy spotyka się z naszym indywidualnym podejściem.
Niepowtarzalność rozwiązań, indywidualne podejście do każdego projektu są czynnikami gwarantującymi sukces Twojej inwestycji w wizerunek internetowy.
Pozwolą ponadto na optymalne wykorzystanie i maksymalną oszczędność środków.

Prace nad serwisami są prowadzone zawsze według specjalnie ustalonego harmonogramu i w zależności od rozmiaru prac trwają od 120h do miesiąca.
Do realizacji każdego projektu i kontaktów z klientem wyznaczana jest przez niego jedna konkretna osoba z naszego teamu, która od początku do końca kieruje wykonaniem zamówienia i jest odpowiedzialna za przebieg tego procesu. Ten system usprawnia naszą pracę, ale przede wszystkim pozwala w najwyższym stopniu usatysfakcjonować klienta.
>>przeczytaj dokładniej o naszej przykładowej realizacji

Każdy nasz serwis otrzymuje specjalnie zaprojektowaną szatę graficzną i odpowiednie środowisko estetyczne. Istnieje też możliwość wzbogacenia serwisu o dopasowane do niego akcesoria multimedialne, jak tapety dla Windows, skiny do WinAMP, wygaszacze ekranu.

Na życzenie klienta możemy dokonać cyfrowego przetworzenia danych klienta, czyli skanowania tekstów i fotografii, wykonać zdjęcia cyfrowe. Możemy także dokonać aktualizacji merytorycznej, technicznej, bądź estetycznej już istniejącego serwisu WWW.


gwarantujemy w miarę identyczny wygląd strony w przeglądarkach Internet Explorer 5.+, Netscape 4.+, Netscape 6.+, Opera 6.+, Mozilla 1.+ oraz czytelność stron w tekstowej przeglądarce Lynx, co z kolei zapewnia dotarcie do wszystkich klientów, a nie tylko tych posiadających lepsze komputery

wszystkie nasze serwisy są zgodne ze standardem kodowania polskich znaków diakrytycznych ISO-8859-2

każda strona WWW otrzymuje własny arkusz styli kaskadowych CSS, zmieniający kolor linków i paska przewijania (tylko w IE 5.5+) oraz ikonę favico pojawiającą się po dodaniu do ulubionych w IE 5+, a w Mozilli 1+ i NN 6+ obok adresu strony [zobacz przykład] oraz banner reklamowy.

jesteś 2724 gościem--[copyright © 2002-2015 PKL webdesign™] 
linki sponsorowane:
Jakub Pączek - reżyser | Poolse vertaling | Tamara de Lempicka | Polish Art malarze | TeWa ubezpieczenia Kraków |